Výroba látkových bábik sa za posledný rok akosi rozmohla. Ale možno sa mi to len zdá, lebo sa viac zaujímam a viac sledujem.

Ja som v podstate nováčik, ktorý s obdivom pozerá na diela šikovných a krajčírsky zdatných a aj menej zdatných ženičiek. Mirabelka, ktorá mi pripomína filmušku vznikla vďaka krátkodobej demotivácii: „Panebože, veď ony to vedia lepšie. kto bude chcieť moju okaňu nemotornú?“

Keď človek pozerá „konkurenciu“ zaťažko sa prehltáva šikovnosť iných, ale verte či nie všetci si zaslúžime pochvalu. A aj naša pomyselná konkurencia, ktorá nás núti zlepšovať , si zaslúži uznanie. A ak nie to, tak aspoň úprimný LIKE.

Vo chvíli, keď sa do myšlienok inokedy pozitívne naladených nemotorných ručičiek začala vkrádať demotivácia a podceňovanie, bolo na mieste zobrať do rúk ihlu, niť, látky a dokončiť nemotorné, ale za to jedinečné telíčko s lososovej látky a obliecť ho do obľúbenej námorníckej látky. Navyše, so špeciálne akože fascinátorom na bežné mirabelkovské nosenie – mašľou za po hlavy.

A  tak vznikla pásikavá Mirabelka, nazveme ju Filmuška pokým jej nenájdeme inú majiteľku. Stále ju máme u seba.

Darmo, vecí,

ktoré vznikli vďaka emócii

sa len tak ľahko nevzdáva.

Detail Filmušky

3

4

2

Zdroj: Mirabela.sk

Konkurencia naše veci robí krajšími