Opäť vznikla ďalšia bábika. Tentokrát milovníčka kvalitnej hudby svetového formátu!


Keďže sme sa vždy držali hesla byť originálnymi a nepodliehať žiadnym šablónam a vzorom či strihom, museli sme sa učiť a aj sa stále učíme, ako byť lepšími a držať sa našej linky. A aj vďaka tomu sme dokázali vyrobiť bábiku na želanie podľa fotografie.

2

Tentokrát sme vytvorili  mini-fanúšičku s dlhými hnedými vláskami z mohérovej priadze. Obliekli sme jej maličké tričko.  Aby sme ho zbytočne nepokazili nápisom, rozhodli sme naň namaľovať logo kapely Depeche Mode. Ak ste ho doteraz nepoznali, tak už ho poznáte aj vy.

Správna fanúšička bez riflí na koncert nepôjde. Preto sme mirabelke ušili rifle s jemným „ombre efektom“, ktorý nebol zámerom, ale vďaka aktuálnym zásobám rifľoviny, dotvoril depešácky look malej látkovej dievky.

Okuliare sme vyrobili z ohybného drôtiku v modrej farbe, aby sme zachovali čo najväčšiu podobnosť. Ešte by som rada vysvetlila, kto sa skrýva za množným číslom MY: Ja autor, môj priateľ, ktorý mi sem-tam pomáha, napríklad teraz s výrobou okuliarov a moje všetky mirabelky, ktoré sedia na poličke a vždy vítajú novú kamošku s otvorenou náručou. Hoci, aj na malú chvíľu, kým ju zabalím do krabice a posielam v ústrety vlastným dobrodružstvám.

Fotografie nie sú úplne tip-top, ale tentokrát sme zvolili praktické fotenie na okne. Takže v zábere môžete pozrieť aj bylinky, ktorým sa chvalabohu stále darí a isto sa tešia z vašej pozornosti, tak ako ja a môj celý tím. Teda MY.  🙂

Nech sa páči: Naša prvá depešáčka. A ktovie, možno vôbec nie posledná!

3 6  23   IMG_5164 IMG_5177 IMG_5186 IMG_5198 IMG_5199

A krátky pohľad na bábiku v novom domove. 🙂

depeche-majitelia

✘ Depešáčka už nie je voľná.

Výška: 30cm

Ak máte záujem o podobnú mirabelku pre vašu dievku,

napíšte nám a dohodneme sa. 

Ideálna detská handmade  bábika, hračka alebo darček pre radosť.

Fotografie: © Mirabela.sk

Aj bábika mirabelka fandí Depeche Mode